HAKKIMIZDA

Yüzyıllardır ticaretin en önemli unsurlarından olan baharat ve kahvaltılık ürünler günümüzde hala önemini korumaktadır.Yiyeceklerimizin sunumunda büyük öneme sahip baharatlar sayesinde lezzetli tatlar ortaya çıkar.Ülkemizde de baharat ve kahvaltılık diyince aklımıza gelen en önemli şehir Hataydır.Medeniyetler şehri Hatayın yemekleriyle dünyaca meşhur bir konuma sahip olmasının en büyük yardımcısıdır baharat ve kahvaltılık ürünler.Ve Hatayda baharatın markası Ali Sidal. 
Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde yer alan Sidal Kahvaltı Dünyasının sahibi Ali Sidal baharatlarının kokusuyla ve kahvaltılıklarının tazeliğiyle karşılar sizi bu mekanda.Sıcak ve samimi bir karşılamanın ardından memleketimizin en doğal taze ve katkısız ürünlerini bulabileceğiniz Sidal Kahvaltılık yüzlerce baharat ve kahvaltılık çeşidiyle sizlere hizmet vermektedir.Ali Sidal toptan satış olarak da sizlere hizmet vermektedir.
Biber salçasından sumağa,karabiberden kimyona ,nar ekşisinden hakiki zeytinyağına ,defne sabunundan  ,cevizli sucuga kuru dut a kadar yüzlerce çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.Hatay'ın Tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gurununu yıllardır yaşamaktayız.Ev yapımı ürünlemiz ile eşsiz Hatay lezzetlerine sizde artık çok yakınsınız.
Organik ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlayan Sidal Kahvaltılık www.hataydaniste.com web sitesiyle de ülkenin her yerine hizmet vermektedir.Türkiyenin neresinde olursanız olun bir tıkla kapınıza kadar gelen taptaze organik ürünlerinizle muhteşem yemekler yapmak sizin de hakkınız.
Amacımız : ‘’Bizim Oraların Lezzeti Bir Başka Olur ‘’ Diyerek Özlem Çeken Tüketicilere En Kaliteli En Güvenilir Yöresel Ürünleri Tam Yerinden Ve Taze Taze Getirerek Sofralarınıza Sunmak Ve Aynı Zamanda Lezzet Meraklılarının Belkide Hiç Duymadıkları Bir Çok Yöresel Çeşitlerle Tanıştırabilmektir.
Sidal Kahvaltılık olarak ; tüketicilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmeti sunmanın bilinci ve sorumluluğu içindeyiz.  Firmamız gerek misyonu, gerekse çalışma prensibi olarak doğrudan kaliteye önem vermektedir. Ürünlerimizin  tamamını Çevre Köylerden özel olarak ,doğal ve katkısız olarak mevsiminde temin ediyor ve sizlere sunuyoruz.