181 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Acı Biber Salçası 1Kg

22,00
Yazın toplanan biberleri temizlenme ve 3gün güneşte kurutma sonrası makine çekilmesiyle hazır hale gelir.
Kırmızı biber, zengin bir C vitamini, beta karoten, kapsaisin ve antioksidan deposudur. Dolayısıyla salçası yapıldığında da birçok özelliğini yemeklere aroma veren bu özel sosa aktarmaktadır. Yemeklerde, mezelerde ve kahvaltıda fazlaca tüketilen biber salçası, metabolizmayı hızlandırırken kötü kolesterolü düşürmesiyle bilinir. Vücuttaki ağrıları da gideren bu besin sayesinde güçlü bir bağışıklık sistemi inşa edebilir, vücut direncinizi arttırabilirsiniz. Türk mutfağında kendisine mutlaka bir yer bulan Biber Salçası için sofraların olmazsa olmazı diyebiliriz.

Açlık Otu 250 Gr

15,00
Aslen bir Afrikalı olan açlık otu, ülkemizde deve gözü otu, erkek sinameki gibi isimlerle de anılabiliyor. Faydaları nedeniyle tarihte yüzlerce yıl boyunca tedavi amaçlı olarak kullanıldığı söylenen bu ot, sinameki bitkisine benzerliğiyle dikkat çekiyor. Son yıllarda en aranan doğal isimlerden biri haline gelen açlık otu, tıpkı adı gibi görüntüsüyle de hemen farkını ortaya koyuyor, Adının da ele verdiği üzere zayıflama konusunda olumlu etkiler yarattığı biliniyor. Çok eski zamanlardan bu yana "doğal müshil" olarak anılıyor.

Alıç Sirkesi (500 ml)

19,90
 • Ciltte oluşan kaşıntılara da faydası çoktur.
 • Grip, nezle, soğuk algınlığına karşı koruyucu etkisi vardır.
 • Göğüs ağrılarını azaltmaya yardım eder.
 • Şeker hastalığının tedavisinde kullanılır.
 • Kötü kolesterolü düşürür, iyi kolesterolü artırır.
 • Hipertansiyonu düşürmeye yardımcı olur.

Alıç Sirkesi (500 ml)

19,90
 • Ciltte oluşan kaşıntılara da faydası çoktur.
 • Grip, nezle, soğuk algınlığına karşı koruyucu etkisi vardır.
 • Göğüs ağrılarını azaltmaya yardım eder.
 • Şeker hastalığının tedavisinde kullanılır.
 • Kötü kolesterolü düşürür, iyi kolesterolü artırır.
 • Hipertansiyonu düşürmeye yardımcı olur.

Antakya Firik Bulguru 1 KG

19,95
Firik Bulgur  yeni sezon ürünüdür Özellikle Akdeniz yöresinde çok beğenilen buğday çeşididir firik, Olgunlaşmış henüz yeşilken toplanan başaklar , kontrollü bir şekilde yakılıp tütsüleme işleminden geçirilir. Hafif kavrulmuş buğdayın mis gibi kokusu her yanı kuşatır. Yapımı oldukça zahmetli olduğu için ve buğdayın en lezzetli hali olduğu için kg fiyatı her zaman pahalıdır.1 kg

Ardıç Katranı Sabunu (3 Adet)

20,00
Ardıç sabununun  faydaları - Sedef, egzama gibi cilt hastalıklarını geçirmede kullanılır. - Saç köklerini güçlendirmeye de yarayan Ardıç sabunu, saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur. - Saçın kök hücrelerini güçlendiren ardıç katranı sabunu saçın fazla uzamasına yardımcı olur. - Uyuz ve benzeri tüm cilt problemlerinde kullanılır. - İnsan vücudunda bulunan zararlı organizmaların ortadan kalkmasını sağlar. - Bu sabunu diğer sabunlardan ayıran en büyük özelliği ise tamamen doğal olması ve diğer sabunlar gibi içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamasıdır.

Argan Yağlı Sabun (3 Adet)

20,00
Argan Yağı Faydaları  Alfa, gama ve beta içerir. Ayrıca zengin miktarda E vitamini bulunur. Bol miktarda E vitamini içerdiği için cilt ve saç sağlığı için yaygın olarak kullanılır. Saçın daha parlak ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Saç kırılması oluşumunu engeller. Ayrıca kırık uçların onarılmasına da yardımcı olur. Cilde Faydaları: Cildi besleyerek yenilenme sağlar. Yaşlanma karşıtı özellikleri ile ciltte kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Derideki hücrelerin kendini yenilemesini sağlar. Göz altı torbası oluşumunu önler. Argan yağının bir diğer özelliği de cildi nemlendirmesi ve yumuşatmasıdır. Yüksek miktarda E vitamini içerdiği için cilde doğal bir parlaklık verir. Yüz ve boyun dahil tüm vücutta kullanılabilir. Cilt losyonu olarak cilde birkaç damla masaj yapılarak uygulanabilir.

Aşurelik Buğday 1 Kg

7,00
Sidal Kahvaltılık-Döğmelik /Aşurelik Buğday

Basma Çökelek (Kekikli)

14,0028,00
Testi (Cara) Çökelek protein ve kalsiyum açısından zengin  gıdalardan biri olup ayrıca içeriğinde bolca A Vitamini ve fosfor barındırır. Kahvaltılarda ara öğünler de Peynir niyetine tüketilir.